Aktywuj braterstwo --> Znak służby

Czuwaj!
"Aktywuj braterstwo"- taką nazwę nosi akcja organizowana przez nasz patrol "Bez sensu" działający w Hufcu ZHP Czechowice- Dziedzice im. Olgi i Andrzeja Małkowskich  w ramach realizacji znaku służby przyjaźni. Akcja ma na celu rozpropagowanie wysyłania kartek z okazji Dnia Myśli Braterskiej do harcerzy i skautów z całej Polski.
Jeżeli chcesz wziąć udział w akcji na początku zapoznaj się z regulaminem oraz wypełnij i prześlij formularz --> >KLIK<
Po otrzymaniu od nas adresu nadawcy (8-15.02) wyślij ręcznie wykonaną kartkę
Możesz przesłać skan lub zdjęcie wykonanej kartki na maila: patrolbezsensu@gmail.com (pomoże nam to w dokumentacji całej akcji oraz będziemy mogły zainspirować innych harcerzy do wykonania takich kartek) albo wrzucić na swojego instagrama dodając #aktywujbraterstwo  oraz oznaczyć nas na tym zdjęciu --> patrolbezsensu
Czekaj na odpowiedz zwrotną od wybranego harcerza.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem >KLIK<
Są tam zawarte wszystkie informacje wraz z obowiązującymi datami

Drugą akcją organizowaną w ramach realizacji znaku służby jest akcja "Zdjęcie z harcprzyjacielem". Wystarczy tylko udostępnić zdjęcie na którym jesteśmy wraz ze swoim przyjacielem lub przyjaciółmi z harcerstwa na instagrama oznacząc nasz patrol --> patrolbezsensu oraz dodać następujące hasztagi: #harcfriends #aktywujbraterstwo #patrolbezsensu #dmb2018 #scout #przyjazn
Akcja trwa do 18.02.2018 r. i zostanie ona podsumowana razem z akcją Aktywuj Braterstwo dnia 26.02.2018 r.
Najciekawsze 10 zdjęć udostępnimy na naszym Instagramie a 5 najciekawszych nagrodzimy małym upominkiem i wyślemy własnoręcznie wykonane kartki z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

W razie pytań prosimy o kontakt na naszego maila: patrolbezsensu@gmail.com Nadesłane kartki: 

druhna Janina Komorowska
druhna Janina Komorowska
druh Dominik Dłubała
druh Dominik Dłubała

druhna Joanna Węgrzyk
druhna Joanna Węgrzyk

Zdjęcie nadesłane przez druhnę Karolinę Zalewską, która wraz z 3 Zambrowską Drużyną Harcerską "Grota" wykonała 20 kartek!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz